معرفی شرکت داتیس

(آراد تحلیلگر داتیس)

ما یک شرکت ارائه کننده خدمات کامل و یکپارچه فناوری اطلاعات مستقر در تهران هستیم و اعضای تیم داتیس در تخصص خود حرفه ای , با تجربه و قابل اعتماد هستند که این امر باعث شده تا در 8 سال اخیر سازمان های بزرگ و شرکت های با سابقه ، خدمات فناوری اطلاعات خودشان را به ما بسپارند.خدماتی مانند تحلیل نیازمندی ها ، پیاده سازی ، مشاوره در زمینه برنامه ها در ابعاد بزرگ و ارائه راهکارهای خاص از جمله خدمات ما به این سازمان ها بوده است.

خدمات ویژه سازمان ها

ما در داتیس خدمات نرم افزاری ویژه سازمان های بزرگ را ارائه می کنیم.مواردی مانند تحلیل ، نیازسنجی ، پیاده سازی و نگهداری نرم افزارهای سازمانی با ابعاد بزرگ ، کارکرد خاص و داده های حجیم با تعداد کاربران بالا از جمله خدمات داتیس ویژه سازمان های بزرگ و دولتی است.

تیم ما

ما تیمی از طراحان گرافیک و رابط کاربری , برنامه نویسان , مدیران پروژه و مهندسان هستیم که تمام تلاش خود را برای ایجاد محصولی جدید بر اساس تکنولوژی روز انجام میدهیم.

ما عاشق کارمان هستیم و این یعنی تیم ما پر از شور و اشتیاق است,هرچند در این مسیر با چالش های فراوانی روبرو میشویم اما اشتیاق فراوان باعث میشود هر شخص کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

مشتریان راهکارهای داتیس

سازمان هایی که افتخار خدمت رسانی به آنان را تا به حال داشته ایم

 
ansar-logo
۲
rmto
۱
© کپی رایت 1395-1387 ، تمامی حقوق برای شرکت آراد تحلیلگر داتیس محفوظ است