اجرای راهکار های کنترل و نگهداری بانک اطلاعاتی

با توجه به امکان وقوع خرابی در سطوح سیستم عامل، نرم افزار و یا داده‌ها به صورت منطقی یا فیزیکی  لازم است  امکانی فراهم گردد که حفظ داده‌ها در هر شرایطی را با نسخ پشتیبان تضمین شده و صحت عملکرد پایگاه داده همواره تضمین گردد. شرکت آراد تحلیلگر داتیس جهت ایجاد اطمینان خاطر در مشتریان خود با تکیه بر سال‌ها تجربه و تخصص  خود ضمن استاندارد سازی راه کارهای موجود اقدام به ارائه آن به صورت سرویس‌های متنوع می‌نماید. مشتریان بر حسب نیاز خود می‌توانند  با بهره گیری از بهترین نوع سرویس خاطری آسوده داشته باشند.

راه اندازی انواع نسخ پشتیبان بانک‌های  اطلاعاتی و کنترل و نگهداری آن در بازه‌های زمانی مورد نظر مشتریان (روزانه یا هفتگی یا بازدیدهای دوره‌ای) با روش‌های مختلف حضوری و غیر حضوری از جمله خدمات شرکت داتیس در این حوزه می‌باشد.

اجرای راهکار های پایداری و امنیت

یکی از نیازهای اصلی سازمان‌های که دارای سیستم‌های اتوماسیون و یا حتی مکانیزه می‌باشند، در دسترس بودن همیشگی سیستم و یا به حداقل رساندن زمان قطع بودن سیستم است. شرکت داتیس با ارائه راهکارهای متنوع و پیشرفته مایکروسافت همواره در این جهت حرکت نموده است. پیاده سازی راه کار SQL Server AlwaysOn نمونه‌ای از این موارد می‌باشد. در حوزه امنیت نیز راه کارهای امنیتی بانک اطلاعاتی مانند Encryption  و Secure Backup و غیره ارائه می‌گردد که مشتریان می‌توانند بر حسب نیازشان آن را انتخاب و پیاده سازی نمایند

اجرا و مشاوره در توزیع بانک های اطلاعاتی

در بسیاری از سازمان‌ها و مراکز به دلیل وجود پراکندگی جغرافیایی و عدم وجود بستر ارتباطی پرسرعت بین ساختمان اصلي ( ساختمانی که سرور در آن قرار دارد) و ساختمانهای فرعی عملاً کار با سیستم سازمان الکترونیک در ساختمانهای فرعی به سختی صورت می‌گیرد. و هرچه تعداد کاربران در ساختمانهای مذکور بیشتر باشد کندی ناشی از کمبود پهنای باند بیشتر مشاهده می‌گردد. نکته قابل توجه دیگر این است در اینگونه ارتباط در صورت قطع ارتباط بین ساختمان‌ها عملاً امکان کار با سیستم برای کاربران ساختمان‌های فرعی وجود نخواهد داشت.
شرکت آراد تحلیلگر داتیس با ارائه راه کار توزیع سرور پایگاه داده عملاً این مشکل را بر طرف نموده است. در راه کار شرکت داتیس با راه اندازی سرور پایگاه داده در هر مرکز و یکسان سازی اطلاعات آن در لحظه امکان استفاده محلی برای همه کاربران فراهم می‌شود و مشکل قطعی شبکه و یا سرعت پایین آن به کلی برطرف می‌گردد.

© کپی رایت 1395-1387 ، تمامی حقوق برای شرکت آراد تحلیلگر داتیس محفوظ است